W Twoim domu jest kilku panów. Sam gospodarz, czyli mieszkaniec, jak i kilka rzeczy, które znacząco wpływają na wygląd domu, bądź mieszkania. Nie jest się ich podwładnym, lecz jak już się je doceni, to często traktuje się je, jak część rodziny. Takie maszyny nie pytają, nie są zmęczone, a i przy tym mogą być oszczędne.

Oszczędzają pieniądze w taki sposób, że na przykład oszczędzają wodę- mniejsze rachunki, dzięki nim również można oszczędzić samego siebie, swoje dłonie oszczędzić i nie wkładać ich w chemikalia. Jest kilka takich dodatkowych panów, czyli można tak nazwać maszyny takie jak- pralka, poza wrzuceniem ubrań proszku i płynu nie robimy tu za wiele, takie jak lodówka, ponieważ przetrzymuje jedzenie i nie osądza, jak trochę za często się ją otwiera, jak i jedna z ważniejszych, a czasami najważniejsza- zmywarka. Osoby, które od małego dziecka zmagają się z rosnącą górą talerzy w zlewie, którą muszą umyć ręcznie, kiedy wreszcie mogą zagościć w swoim domu zmywarkę, to traktują ją jak członka rodziny. Tyle wolnego czasu, gdy tylko pojawił się ten nowy zakup.

Co jeśli coś pójdzie nie tak?

Co może spędzić cudowne sny nam z oczu? Coś się popsuło. Nadchodzi najgorsza wizja, coś czego się baliśmy przez dłuższy czas. Okazuje się, że w zmywarce zepsuła się dysza spryskiwacza. Nie wiadomo co zrobić w takim wypadku, można się tylko martwić. A co, jeśli dysza spryskiwacza jest możliwa do naprawy? Wtedy można byłoby wrócić do swoich zajęć codziennych i nie męczyć się widokiem sterty talerzy w zlewie. Po wymianie wszystko wróciłoby do normy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *