W przypadku pracy biurowej, ale również wielu innych branż, pracownicy nie wiedzą, jak inaczej można zacząć dzień, jak nie od kawy z ekspresu. Taka integracja przy porannej kawie wszystkich pracowników, sprawi, że nie tylko z większa chęcią udadzą się do pracy, ale również podniesie morale w zespole.

Co jednak, jeśli okaże się, że ekspres nie działa? Często w takich sytuacjach, winna jest dysza do ekspresu. Może ona powodować nie tylko problemy w nalewaniu kawy, ale i w przygotowaniu odpowiednio spienionego mleka. Właśnie to w jaki sposób przygotowana jest poranna kawa, wpływa na to, jak minie dzień. Jeśli pracownicy odnajdą rano zepsuty ekspres, to nie tylko będą mocno niezadowoleni, ale i najpewniej ich wydajność raptownie spadnie.

Ekspres w kawiarni

Takie sytuacje nie tylko dzieją się w zaciszu biur czy domów, ale również w przypadku sprzedawania kawy w większych ilościach, na przykład w kawiarni czy restauracji. To, jaką kawę dostaną klienci z rana lub w ciężki dzień, może zaważyć na tym, czy jeszcze kiedykolwiek do Ciebie wrócą. Jako właściciel takiego miejsca, należy zawsze przygotować się na możliwość, że któryś element ekspresu, taki jak dysza do ekspresu, może się zepsuć i uniemożliwić pracę z nim. Wówczas, można liczyć się z tym, że klienci znajda pocieszenie u Twojej konkurencji, gdzie cały ekspres działa bez zarzutu. Dlatego też, najlepiej jest być przygotowanym na każdą okoliczność, jaka może nas zastać w przypadku sprzętu, który nie działa. Kilka zapasowych części na zapleczu, może uratować dzień nie tylko Tobie, ale i wszystkim klientom, spragnionym kawy. Gdy tylko ekspres się zepsuje, nie będziesz musiał szukać fachowca, który Ci go naprawi. Wszystko to bowiem, może okazać się zbyteczne, jeśli będziesz miał przy sobie zamienną część, to cała wymiana może trwać kilka minut. Jako właściciel takiego miejsca, powinieneś się przygotować na taką okoliczność. Dysza do ekspresu to niewielki koszt i świetna inwestycja w przypadku awarii. Możesz wówczas liczyć na siebie i najlepiej na tym wyjść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *