Jeśli chcesz, by woda, którą pijesz, zawsze była czysta i pod ręką, to może czas zaopatrzyć się w dzbanek i filtry do wody Brita? To nie tylko świetne rozwiązanie dla tych, co często piją wodę, ale i dla tych, którzy po prostu nie chcą kupować już tej butelkowanej. Po przepuszczeniu wody przez filtr, możesz mieć pewność, że jest ona bardzo czysta, a co więcej, często zyskuje wiele właściwości i pozytywnych składników, takich jak magnez w przypadku filtrów magnezowych.

Dlaczego warto korzystać z filtrów na wodę?

Picie wody z takich dzbanków ma wiele zalet. Filtry do wody Brita mają również wiele zwolenników ze względów ekologicznych. Najczęściej podawanymi przykładami korzyści picia wody filtrowanej, to:

  • oszczędność pieniędzy – koszt zakupu dzbanka i filtra, zwracają się już w ciągu pierwszych miesięcy użytkowania. Za każdym razem kupując wodę w butelce wychodzimy na dużo droższy wynik;
  • pozytywny wpływ na środowisko – każda jedna butelka wody mniej, to jedna plastikowa butelka na śmietnisku mniej. To nie tylko ma ogromne znaczenie dla gleby, ale i dla wód, a w dalszej konsekwencji, również dla atmosfery;
  • oszczędność czasu – chyba każdy wie, że krócej trwa napełnienie wodą dzbanka, niż wyjście z domu, zakup butelek i powrót do domu.

To tylko kilka oczywistych zalet, korzystania z dzbanków Brita. Jest ich o wiele więcej. To przede wszystkim wygodna i zdrowa opcja, która powinna wejść każdemu w nawyk. Co zaś się tyczy wymiennych filtrów, to są łatwo dostępne, a ich montaż i wymiana zajmuje chwilę i jest banalnie prosta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *